Start

Aktualności

SPOTKANIE Z CIEKAWYM CZŁOWIEKIEM

10 grudnia 2016 r. o godzinie 10.00 odbyło się spotkanie z panem Alexandro Lepardo. Pan Alexandro jest rodowitym Włochem, od kilku miesięcy mieszkającym w Polsce. Podzielił się z nami swoją niecodzienna pasją. Pokazał nam podwodny świat mórz i oceanów. Przez wiele lat uprawiał zawód płetwonurka, dzięki któremu zwiedził podwodne odmęty prawie całego świata. Spotkanie uatrakcyjnił pięknymi fotografiami i ciekawymi opowieściami.

Więcej…

 

WYJAZD DO BYDGOSZCZY W RAMACH PROJEKTU EDUKACYJNEGO ''WĘDRUJEMY Z MUZYKĄ PO BYDGOSZCZY'' KLAS 1A,2C,2D.

Dnia 25.11.2016 r. klasy 1a,2d i 2c razem ze swoimi wychowawczyniami p.K.Kubicką,p.L.Gajda-Orlińską i p.H.G.Tomaszewską pojechały do Bydgoszczy na lekcję muzyki do filharmonii w ramach projektu edukacyjnego''Wędrujemy z muzyką po Bydgoszczy. ''Audycja muzyczna nosiła tytuł''Świerka świerszczyk zza komina''.

Więcej…

 

KATARZYNKI I ANDRZEJKI W KLASIE 2D

25 listopada, z inicjatywy rodziców, odbył się wieczór katarzynkowo-andrzejkowy. Spotkanie przygotowali rodzice. Zadbali o nagłośnienie, słodki poczęstunek i wróżby. Dzięki specjalnej lampie, przyniesionej przez jedną z mam, w klasie zapanował niecodzienny nastrój. Imprezę poprowadziły mamy, którym należą się wielkie podziękowania, bo zabawa była przednia.

Więcej…

 

I MIEJSCE W FINALE BYDGOSKIEGO FESTIWALU PIOSENKI I TAŃCA MUZYCZNA JESIEŃ 2016

24 listopada chór kl. I-III wziął udział w XIX Bydgoskim Festiwalu Piosenki i Tańca Muzyczna Jesień. Przez dwa dni przesłuchań konkursowych na scenie Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 w Bydgoszczy zaprezentowało się  45 młodych wykonawców: solistów, duetów i zespołów. Spośród nich jury wyłoniło 16 najlepszych muzycznych prezentacji, które jeszcze raz zaprezentowały  się  1 grudnia w koncercie finałowym.

Więcej…

 

Strona 2 z 6

_dsc9735.jpg

OKE Gdańsk

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 145 gości 

Statystyka

Odsłon : 599953

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016