Start

Aktualności

SZPITAL PLUSZOWEGO MISIA

 

Na zakończenie projektu o zdrowiu, odbyły się bardzo ciekawe zajęcia. Na zaproszenie pani Lidii Gajda-Orlińskiej w dniu 22 marca do naszej szkoły zawitali studenci medycyny zrzeszeni w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Studentów Medycyny IFMSA - Poland Oddział Bydgoszcz, którzy w ramach projektu pod nazwą „Szpital Pluszowego Misia”, przeprowadzili zajęcia z dziećmi w klasach: 2d, 2 c i 1 a. Są to zajęcia profilaktyczne, oswajające z czynnościami podejmowanymi podczas leczenia w szpitalu.

Więcej…

 

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Radosnych, pełnych nadziei świąt Zmartwychwstania Pańskiego,

wszelkiego dobra, pogody ducha i radości życzą:

 

Justyna Łukaszewicz - dyrektor szkoły

Hanna Paetzke - wicedyrektor szkoły

 

PASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ.

We wtorek 28 marca uczniowie klasy  I  zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników Biblioteki Szkolnej. Na początku spotkania uczniowie z koła czytelniczego z klasy IIIc wraz z opiekunem , panią Hanną Kozłowską,  zaprosili dzieci klasy pierwszej do obejrzenia  przedstawienia  "Nie płacz Koziołku". Wymienione przedstawienie zostało przygotowane przez samych uczniów. Dzieci z koła czytelniczego , po opracowaniu wymienionej lektury wykonały lalki płaskie, a następnie same napisały dialogi  i tak przedstawioną  dramą zaprosiły koleżanki i kolegów  do czytania.

Więcej…

 

JAK SIĘ ODŻYWIAĆ, BY BYĆ ZDROWYM?

W miesiącu marcu uczniowie z klasy 2 d podjęli realizację projektu pod nazwą „Jak dbać o zdrowie?”

W ramach tego przedsięwzięcia dzieci mówiły także o zdrowym odżywianiu się.  Wykonały swoje piramidy zdrowego odżywiania się. Podsumowaniem tej części projektu było samodzielne wykonanie sałatki warzywnej i jogurtu owocowego.

Więcej…

 

Strona 2 z 10

_dsc9753.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 217 gości 

Statystyka

Odsłon : 625176

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016