Start

Aktualności

WYKAZ PRZYSTANKÓW AUTOBUSOWYCH od 24.11.2016

Wykaz przystanków autobusowych dla uczniów dojeżdżających

do Szkoły Podstawowej, Gimnazjum i Przedszkola w Nowej Wsi Wielkiej

obowiązujący od 24.11.2016 r.

Więcej…

 

ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ ZE ŚW. URSZULĄ LEDÓCHOWSKĄ – APOSTOŁKĄ UŚMIECHU

„Mały uśmiech zmienia wielki świat”

21 listopada (poniedziałek) kolejny raz obchodziliśmy dzień pełen uśmiechów, dobrych uczynków, miłych słów i pozytywnych emocji, czyli Światowy Dzień Życzliwości  i Pozdrowień. Celem akcji było propagowanie „mody” na życzliwość, by stała się ona naturalnym zachowaniem wśród szkolnej społeczności. W ramach powyższego święta odbył się apel, na którym podsumowano tygodniowe działania uczniów. W zespołach klasowych odbyły się wybory „Klasowego Posłańca Życzliwości i Uśmiechu”. Certyfikat  „Posłańca Życzliwości i Uśmiechu” Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi Wielkiej” otrzymali uczniowie:

Więcej…

 

WARSZTATY PROFILAKTYCZNE DLA UCZNIÓW KLAS : VI A, VI B „OCALIĆ MARZENIA”

Dnia 16 listopada 2016 r. (środa) w naszej szkole gościli specjaliści z Polskiego Towarzystwa Zapobiegania Narkomanii z Bydgoszczy. Przeprowadzili oni wśród uczniów klasy VI a i VI b dwugodzinne warsztaty profilaktyczne „Ocalić marzenia”. Celem zajęć było propagowanie wśród dzieci stylu życia, wolnego od środków psychoaktywnych. Podczas spotkania uczniowie budowali strategię dotyczącą realizacji swoich marzeń.

Więcej…

 

CHÓR NA KONCERCIE W AKADEMII MUZYCZNEJ

20 listopada 2016r. chór szkolny kl. IV-VI wziął udział w Poranku Muzycznym organizowanym przez Akademię Muzyczną imienia Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Niedzielny koncert odbył się w Sali Koncertowej im. Prof. Romana Sucheckiego. Chórzyści na audycji muzycznej przeznaczonej dla najmłodszych melomanów i ich rodziców zaprezentowali piosenki związane z jesienią. Była to dla nich okazja do zaprezentowania się szerszej publiczności.

Więcej…

 

Strona 3 z 6

_dsc9728.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 145 gości 

Statystyka

Odsłon : 605252

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016