Start

Aktualności

WYCIECZKA DO GMINNEJ PRZYCHODNI W NOWEJ WSI WIELKIEJ

Uczniowie klasy 2d wraz z wychowawczynią, Lidią Gajda-Orlińską, 9 marca, udali się do miejscowej przychodni zdrowia, by znaleźć odpowiedź na pytanie zawarte w temacie dnia -Jak dbamy o zęby? Czekał tu na dzieci w gabinecie stomatologicznym pan doktor Sylwester Gąsior.

Więcej…

 

WARSZTATY KULINARNE - CIĄG DALSZY

Wiosną dbanie o zdrowie jest szczególnie ważne. Tym razem uczniowie klasy IIa przygotowali zdrowe kanapki na ryżowych wafelkach. Na kanapkach znalazły się prawdziwe cuda !Aż szkoda było jeść. Mimo to - wszystkie arcydzieła zniknęły w buziach małych kucharzy. Zapraszamy do galerii.

Więcej…

 

KOMUNIKAT

KOMUNIKAT

Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Nowej Wsi Wielkiej

I. ZAPISY DO PIERWSZEJ KLASY

1. W terminie do 31 marca 2017 r. prowadzone będą zapisy uczniów do klasy pierwszej szkoły podstawowej na rok szkolny 2017/2018.
2. Zapisy dotyczą dzieci:

  • zamieszkujących w obwodzie naszej szkoły (w przypadku wyboru innej szkoły podstawowej, należy poinformować, do której szkoły dziecko będzie uczęszczało);
  • dzieci spoza obwodu szkoły w miarę wolnych miejsc.

    Więcej…

 

CZYSTE ZĘBY

W ramach projektu szkolnego koła PCK wolontariusze Emilia  Wróbel, Alicja Kunda oraz Jakub Balicki przeprowadzili zajęcia profilaktyczne ,, Czyste zęby” dotyczące  higieny i urody jamy ustnej. Zajęcia bardzo podobały się uczniom klasy IIIc. Z uwagą słuchały swoich starszych kolegów i chętnie brały udział w dyskusji.

Więcej…

 

Strona 3 z 10

_dsc9746.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 151 gości 

Statystyka

Odsłon : 625700

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016