Start

Aktualności

XXV ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO

W tym roku już po raz dwudziesty piąty, 11 lutego we wspomnienie Matki Bożej w Lourdes, obchodzono na całym świecie Światowy Dzień Chorego, który został ustanowiony przez papieża św. Jana Pawła II. Z tej okazji dzieci z klasy IVb, należące do Eucharystycznego Ruchu Młodych, wykonały upominki z życzeniami dla ludzi chorych i w podeszłym wieku, objętych domową posługą sakramentalną,  z parafii w Nowej Wsi Wielkiej.

Więcej…

 

"ZMAGANIA Z KRÓLOWĄ NAUK"

Dnia 11 marca 2017 roku w Szkole Podstawowej im. J. Vernea w Białych Błotach odbył się V międzygminny konkurs matematyczny Zmagania z królową nauk nad którym patronat objęło Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.  Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach: klas piątych oraz klas szóstych. Naszą szkołę w kategorii klas piątych reprezentowała drużyna w składzie: Maksymilian Polkowski kl. IVc, Marcin Erdmann kl. Vb, Jakub Kamiński kl.Vb, natomiast  w kategorii klas szóstych: Dianita Bątor kl.VIa, Marta Chojnicka kl.VIa, Mateusz Paciorek kl. VIa.

Więcej…

 

WYJAZD DO BYDGOSZCZY W RAMACH PROJEKTU EDUKACYJNEGO ''WĘDRUJEMY Z MUZYKĄ PO BYDGOSZCZY'' KLASY: 1A,2D,2C

Dnia 24 lutego klasy 1a, 2d i 2c pojechały na lekcję muzyki do bydgoskiej filharmonii .Koncert nosił tytuł ''Pięciolinia miłości''. Wysłuchaliśmy pełne miłości dźwięki. Artyści  z wielkim uczuciem opowiedzieli o instrumentach, na których grali słowo ''miłość'' i ''kochać''. W roli zakochanej pary wystąpił rytm i melodia. Po koncercie udaliśmy się na lekcję muzealną do Muzeum im. L. Wyczółkowskiego oraz do Mennicy. Po tych zajęciach wróciliśmy do szkoły.

Więcej…

 

ZABAWY Z KLOCKAMI NUMIKCON

Klasa IIa z wychowawcą Barbarą Woźniak - Włodarską odkrywa kolejne zabawy z klockami NUMIKCON. Klocki Numicon wykonane są z trwałego, kolorowego tworzywa, wprowadzają dzieci w świat matematyki. Praca z Numiconem pomaga zrozumieć skomplikowane pojęcia matematyczne. To pomoc edukacyjna, dzięki której dzieci uczą się matematyki poprzez wszystkie zmysły. Za zakup klocków gorące podziękowania składamy naszej Radzie Rodziców.

Więcej…

 

Strona 3 z 9

img_4424.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 171 gości 

Statystyka

Odsłon : 618698

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016