Start

Aktualności

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KL. II e

24 stycznia  uczniowie klasy II e gościli w swojej klasie babcie i dziadków. W czasie zajęć otwartych dziadkowie mieli  okazję przyjrzeć się codziennej pracę swoich wnuków.

Więcej…

 

JASEŁKA 1a

 

17 grudnia 2016 r. w Gminnym Ośrodku Kultury odbyło się Spotkanie Wigilijne dla mieszkańców gminy Nowa Wieś Wielka. Klasa I a pod opieką wychowawcy Krystyny Kubickiej pokazała przedstawienie Jasełkowe, które miało na celu kultywowanie tradycji bożonarodzeniowej.

Więcej…

 

JASEŁKA

W niedzielę 8 stycznia 2017 roku, w kościele Niepokalanego Poczęcia NMP w Nowej Wsi Wielkiej, podczas Mszy Świętej o godz. 11.30 uczniowie klasy IIIc i IVb, pod opieką pani H. Kozłowskiej, W. Radzikowskiej i M. Rudzkiej, przedstawili Jasełka Bożonarodzeniowe, pt. „Bóg się rodzi…w naszych domach”. Jasełka uświetnił występ chóru szkolnego pod batutą pani D. Urbaniak oraz pokaz kolędy „Cicha Noc” w języku migowym przygotowany przez uczniów      z klasy IIId i IIa  a zaśpiewanej przez solistkę Magdalenę Tomasik z klasy Vb.

Więcej…

 

LIST MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ DO RODZICÓW

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Opiekunowie, rozpoczynamy kolejny etap reformy edukacji. Chcemy przejść przez niego wspólnie z Państwem.

Załączniki:
Pobierz (list do rodziców.pdf)list do rodziców.pdf[ ]747 Kb

Więcej…

 

Strona 3 z 8

_dsc9759.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 

Statystyka

Odsłon : 612481

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016