Start

Aktualności

BIWAK KLAS VI

W dniach 30 września i 1 października odbył się w szkole biwak klas szóstych. Najpierw wyruszyliśmy na terenowe podchody. Klasa 6a podchodziła 6b, która przygotowała niełatwe, ale ciekawe zadania terenowe. Po niemal dwugodzinnej wędrówce i wykonaniu wszystkich zadań, klasa "A" zlokalizowała klasę "B". Potem udaliśmy się na pyszną kolację – grillowane ziemniaczki, które przygotowali dla nas tatusiowie. Po kolacji odbyły się zabawy integracyjne przygotowane przez panie praktykantki. Na koniec piątkowego wieczoru świętowaliśmy Dzień Chłopaka.

Więcej…

 

WSPOMNIENIE WAKACYJNEGO SPOTKANIA

W pierwszą niedzielę wakacji odbyło się spotkanie po latach z absolwentami szkoły rocznik 1999. Na spotkanie przybyło z różnych stron Polski i świata 24 byłych uczniów. Najpierw odwiedzili szkołę i swoją byłą klasę. Była wychowawczyni Małgorzata Lisiecka odczytała listę obecności, następnie obejrzano przygotowaną przez absolwentów wspomnieniową prezentację zdjęć ze szkolnych lat. A naprawdę było co wspominać.

Więcej…

 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

13 października o godzinie 9:00 odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Słowem i piosenką dziękowaliśmy wszystkim, którzy pomagają nam przyswajać niełatwą wiedzę szkolną. Miło było nam gościć pracowników szkoły, którzy są już na emeryturze.

Więcej…

 

ŻYCZENIA

Drodzy pedagodzy, wychowawcy i pracownicy naszej szkoły!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej

serdeczne życzenia:

wielu sukcesów zawodowych

i spełnienia obranego celu oraz tego,

aby podejmowany trud był źródłem

satysfakcji i uznania.

 

Samorząd Uczniowski

 

Strona 5 z 6

img_4435.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 101 gości 

Statystyka

Odsłon : 605173

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016