Start

Aktualności

NAUKOWCY Z AKADEMII WYNALAZCÓW

Dnia 30. września do klas trzecich zawitali naukowcy z Akademii Wynalazców w Bydgoszczy. Każda klasa wzięła udział w 45- minutowych zajęciach, podczas których uczniowie mieli możliwość wykonania eksperymentów chemicznych i fizycznych. Uczniowie sprawdzali skalę PH, wykonywali wulkany, napełniali balony CO2, bawili się również piaskiem kinetycznym oraz wykonywali doświadczenia z cieczą nienewtonowską. Zabawie nie było końca!

Więcej…

 

WYCIECZKA PO ŚCIEŻCE EDUKACYJNEJ „BUCZYNA”

W sobotę 1 października uczniowie z klasy 1a, 2c i 2 c wraz z wychowawczyniami, udali się na wycieczkę po ścieżce edukacyjnej „Buczyna”. W programie wycieczki, prócz podziwiania pięknego jesiennego krajobrazu, było również pokazanie dzieciom warstwowej budowy lasu, roślin i zwierząt w nich żyjących.

Więcej…

 

WĘDRUJEMY Z MUZYKĄ PO BYDGOSZCZY

22 września uczniowie z klas: 1a, 2c i 2 d udały się na pierwszą w tym roku szkolnym wycieczkę w ramach projektu edukacyjnego pod nazwą Wędrujemy z muzyką po Bydgoszczy, który realizowany jest od kilku lat. Najpierw uczniowie uczestniczyli w lekcji muzyki, przygotowanej przez pracowników Filharmonii Pomorskiej. Podczas zajęć dowiedzieli się skąd się biorą piosenki i jak powstają?

Więcej…

 

OBCHODY MIĘDZYNARODOWEGO DNIA MUZYKI

 

Międzynarodowy Dzień Muzyki obchodzony jest na całym świecie od 1975 roku. Yehudi Menuhin, ówczesny Prezydent Międzynarodowej Rady Muzyki, działającej pod egidą organizacji UNESCO zainicjował obchody święta 1 października. W tym dniu króluje muzyka i organizuje się wiele wspaniałych koncertów.

Więcej…

 

Strona 5 z 6

_dsc9758.jpg

OKE Gdańsk

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 116 gości 

Statystyka

Odsłon : 599939

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016