Start

Aktualności

WARSZTATY WIGILIJNE W BISKUPINIE

9 grudnia klasy III a, III b, III c , III d i II e wzięły udział w warsztatach wigilijnych w Biskupinie. Podczas świątecznych zajęć uczniowie poznawali zwyczaje i obrzędy bożonarodzeniowe, tworzyli ozdoby, stroiki świąteczne i wspólnie śpiewali kolędy.

Więcej…

 

ŚWIĄTECZNE DEKORACJE Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

W przedświątecznym okresie z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbył się konkurs na najładniej udekorowane drzwi sali  lekcyjnej. Wyłonienie laureatów było bardzo trudnym zadaniem, ponieważ  uczniowie wykazali się dużą pomysłowością i kreatywnością.

Więcej…

 

SPOTKANIE WIGILIJNE

 

17 grudnia 2016 r. w Gminnym Ośrodku Kultury odbyło się Spotkanie Wigilijne dla mieszkańców gminy Nowa Wieś Wielka. Klasa I a pod opieką wychowawcy Krystyny Kubickiej pokazała przedstawienie Jasełkowe, które miało na celu kultywowanie tradycji bożonarodzeniowej.

Więcej…

 

SPOTKANIE WIGILIJNE U "CALINECZEK"

W sobotę, 17 grudnia grupa teatralna "Maska" gościła na wigilijnym spotkaniu Grupy Wsparcia dla Rodziców Wcześniaka "Calineczki". Dzieci z naszej szkoły zaprezentowały "Jasełka" i wręczyły małym przyjaciołom drobne upominki. Bardzo dziękujemy Rodzicom uczniów za transport i czas, który poświęcili, a pani Marioli Wachowiak- Jędrusik za ciepłe przyjęcie i słodkie upominki.

Więcej…

 

Strona 6 z 10

_dsc9731.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 151 gości 

Statystyka

Odsłon : 625700

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016