Start

Aktualności

WĘDRUJEMY Z MUZYKĄ PO BYDGOSZCZY

22 września uczniowie z klas: 1a, 2c i 2 d udały się na pierwszą w tym roku szkolnym wycieczkę w ramach projektu edukacyjnego pod nazwą Wędrujemy z muzyką po Bydgoszczy, który realizowany jest od kilku lat. Najpierw uczniowie uczestniczyli w lekcji muzyki, przygotowanej przez pracowników Filharmonii Pomorskiej. Podczas zajęć dowiedzieli się skąd się biorą piosenki i jak powstają?

Więcej…

 

OBCHODY MIĘDZYNARODOWEGO DNIA MUZYKI

 

Międzynarodowy Dzień Muzyki obchodzony jest na całym świecie od 1975 roku. Yehudi Menuhin, ówczesny Prezydent Międzynarodowej Rady Muzyki, działającej pod egidą organizacji UNESCO zainicjował obchody święta 1 października. W tym dniu króluje muzyka i organizuje się wiele wspaniałych koncertów.

Więcej…

 

WYBORY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

21 września  Rada Samorządu Uczniowskiego w drodze tajnego głosowania wybrał spośród wszystkich nauczycieli uczących w szkole opiekunów SU. Opiekunem klas 1-3 została Pani Daria Urbaniak, a klas IV-VI Pan Szymon Górny.

Więcej…

 

NASI UCZNIOWIE LAUREATAMI KONKURSÓW POWIATOWYCH.

 

Dnia 29 września 2016 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla laureatów pakietu konkursów ekologicznych o charakterze edukacyjnym, które zostały ogłoszone jeszcze w ubiegłym roku szkolnym. Miło nam, że dwoje uczniów z naszej szkoły znalazło się w tym gronie. Vannessa Fic, uczennica klasy 4c zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym „Zdrowy styl życia” a Mateusz Parszyk uczeń klasy 4a zdobył wyróżnienie w konkursie fotograficznym „Ptaki w naszym otoczeniu”.

Więcej…

 

Strona 6 z 6

_dsc9746.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 88 gości 

Statystyka

Odsłon : 605827

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016