Start

Aktualności

WARSZTATY PROFILAKTYCZNE DLA UCZNIÓW KLAS : VI A, VI B „OCALIĆ MARZENIA”

Dnia 16 listopada 2016 r. (środa) w naszej szkole gościli specjaliści z Polskiego Towarzystwa Zapobiegania Narkomanii z Bydgoszczy. Przeprowadzili oni wśród uczniów klasy VI a i VI b dwugodzinne warsztaty profilaktyczne „Ocalić marzenia”. Celem zajęć było propagowanie wśród dzieci stylu życia, wolnego od środków psychoaktywnych. Podczas spotkania uczniowie budowali strategię dotyczącą realizacji swoich marzeń.

Więcej…

 

CHÓR NA KONCERCIE W AKADEMII MUZYCZNEJ

20 listopada 2016r. chór szkolny kl. IV-VI wziął udział w Poranku Muzycznym organizowanym przez Akademię Muzyczną imienia Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Niedzielny koncert odbył się w Sali Koncertowej im. Prof. Romana Sucheckiego. Chórzyści na audycji muzycznej przeznaczonej dla najmłodszych melomanów i ich rodziców zaprezentowali piosenki związane z jesienią. Była to dla nich okazja do zaprezentowania się szerszej publiczności.

Więcej…

 

UDZIAŁ W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE WIEDZY O FRYDERYKU CHOPINIE

18 listopada 2016 r. odbył się XXI Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Fryderyku Chopinie dla szkół podstawowych w Ośrodku Chopinowskim w Szafarni. Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Kujawsko - Pomorskiego oraz Kujawsko - Pomorskiego Kuratora Oświaty.

Więcej…

 

KONKURS PLASTYCZNY "ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II ŚWIADEK BOŻEGO MIŁOSIERDZIA"

„Miejcie odwagę żyć dla Miłości, Bóg jest Miłością.” Święty Jan Paweł II

W październiku odbył się Powiatowy Konkurs plastyczny dla klas I – III „Święty Jan Paweł II Świadek Bożego Miłosierdzia”. W etapie szkolnym udział wzięło 23 uczniów. Pięć wyróżnionych prac zostało wysłanych do etapu powiatowego, w którym Laureatką została Wiktoria Gorzkowska z klasy IIe, zajmując III miejsce. Gratulujemy Wiktorii.

Więcej…

 

Strona 6 z 9

_dsc9746.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 94 gości 

Statystyka

Odsłon : 618717

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016