Start

Aktualności

CHÓR NA KONCERCIE W AKADEMII MUZYCZNEJ

20 listopada 2016r. chór szkolny kl. IV-VI wziął udział w Poranku Muzycznym organizowanym przez Akademię Muzyczną imienia Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Niedzielny koncert odbył się w Sali Koncertowej im. Prof. Romana Sucheckiego. Chórzyści na audycji muzycznej przeznaczonej dla najmłodszych melomanów i ich rodziców zaprezentowali piosenki związane z jesienią. Była to dla nich okazja do zaprezentowania się szerszej publiczności.

Więcej…

 

UDZIAŁ W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE WIEDZY O FRYDERYKU CHOPINIE

18 listopada 2016 r. odbył się XXI Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Fryderyku Chopinie dla szkół podstawowych w Ośrodku Chopinowskim w Szafarni. Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Kujawsko - Pomorskiego oraz Kujawsko - Pomorskiego Kuratora Oświaty.

Więcej…

 

KONKURS PLASTYCZNY "ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II ŚWIADEK BOŻEGO MIŁOSIERDZIA"

„Miejcie odwagę żyć dla Miłości, Bóg jest Miłością.” Święty Jan Paweł II

W październiku odbył się Powiatowy Konkurs plastyczny dla klas I – III „Święty Jan Paweł II Świadek Bożego Miłosierdzia”. W etapie szkolnym udział wzięło 23 uczniów. Pięć wyróżnionych prac zostało wysłanych do etapu powiatowego, w którym Laureatką została Wiktoria Gorzkowska z klasy IIe, zajmując III miejsce. Gratulujemy Wiktorii.

Więcej…

 

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZDROWEGO JEDZENIA I GOTOWANIA

8 listopada w naszej szkole obchodzony był  Międzynarodowy Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zaproponował swoim kolegom spożywanie w tym dniu tylko zdrowych i wartościowych produktów. Uczennice klasy 6b : Ewelina Kujawa, Oliwia Wiśniewska, Agata Filipiak, Zuzanna Szal, Julia Grzybowska i Martyna Szczukowska przygotowywały z przyniesionych owoców i warzyw zdrowe przekąski.

Więcej…

 

Strona 7 z 10

_dsc9760.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 150 gości 

Statystyka

Odsłon : 625158

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016