Start

Aktualności

UDZIAŁ SZKOŁY W KUJAWSKO-POMORSKIEJ AKCJI Z OKAZJI MIĘDZYNARODOWEGO DNIA BIAŁEJ LASKI 2016 „JA NIE WIDZĘ CIEBIE, TY ZOBACZ MNIE!”

W październiku nasza szkoła wzięła udział w Kujawsko – Pomorskiej Akcji z okazji Międzynarodowego Dnia Białej Laski „Ja nie wiedzę Ciebie, Ty zobacz mnie!” i otrzymała certyfikat SZKOŁY PRZYJAZNEJ OSOBOM NIEWIDOMYM. Ta kampania społeczna organizowana przez bydgoską szkołę dla dzieci niewidomych miała na celu łamanie stereotypów na temat osób niepełnosprawnych i przygotowanie dzieci do udzielania właściwej pomocy osobom z dysfunkcją wzroku.

Więcej…

 

DZIEŃ PATRONA

28 października obchodziliśmy 39.rocznicę nadania szkole imienia Marii Konopnickiej. Już przed obchodami został ogłoszony szkolny konkurs na zakładkę do książki z motywem utworu poetki. Na apel dzieci młodsze przybyły w strojach bohaterów z utworów Patronki. Było wielu krasnoludków, Jaśków Wędrowniczków, Stefków i Maryś. Były też Jagódki i Słoneczka, nawet przybyła do nas Pani Jesień. Stroje były ocenione przez Jury.

Więcej…

 

XVI DZIEŃ PAPIESKI-"BĄDŹCIE ŚWIADKAMI MIŁOSIERDZIA"

„Serce miłosierne ma odwagę, by porzucić wygodę; serce miłosierne potrafi wychodzić na spotkanie innych, potrafi objąć wszystkich”

W niedzielę 9 października 2016 roku obchodziliśmy w Polsce XVI Dzień Papieski, którego hasłem były słowa „Bądźcie świadkami miłosierdzia” nawiązujące do Nadzwyczajnego Świętego Roku Miłosierdzia przeżywanego na całym świecie. Z tej okazji, 16 października 2016 roku w kościele parafialnym, uczniowie naszej szkoły należący do Eucharystycznego Ruchu Młodych i Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci montażem słowno - muzycznym przybliżyły biografię św. Jana Pawła II – Świadka Miłosierdzia i Jego wezwanie do „wyobraźni miłosierdzia”.

Więcej…

 

WYNIKI KONKURSU „ODGADNIJ PRACOWNIKA SZKOŁY NA ZDJĘCIU Z DZIECIŃSTWA”

 

Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs, którego celem było odgadnięcie pracowników szkoły na zdjęciach z dzieciństwa. Zabawa wzbudziła ogromne zainteresowanie. Uczniowie nie mieli wcale łatwego zadania. Z zaangażowaniem komentowali zdjęcia i podejmowali próby zgadnięcia do kogo należą blond loczki, czy figlarne spojrzenie.

Więcej…

 

Strona 7 z 9

_dsc9747.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 162 gości 

Statystyka

Odsłon : 618876

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016