Start

Aktualności

BIWAK KLAS VI

W dniach 30 września i 1 października odbył się w szkole biwak klas szóstych. Najpierw wyruszyliśmy na terenowe podchody. Klasa 6a podchodziła 6b, która przygotowała niełatwe, ale ciekawe zadania terenowe. Po niemal dwugodzinnej wędrówce i wykonaniu wszystkich zadań, klasa "A" zlokalizowała klasę "B". Potem udaliśmy się na pyszną kolację – grillowane ziemniaczki, które przygotowali dla nas tatusiowie. Po kolacji odbyły się zabawy integracyjne przygotowane przez panie praktykantki. Na koniec piątkowego wieczoru świętowaliśmy Dzień Chłopaka.

Więcej…

 

WSPOMNIENIE WAKACYJNEGO SPOTKANIA

W pierwszą niedzielę wakacji odbyło się spotkanie po latach z absolwentami szkoły rocznik 1999. Na spotkanie przybyło z różnych stron Polski i świata 24 byłych uczniów. Najpierw odwiedzili szkołę i swoją byłą klasę. Była wychowawczyni Małgorzata Lisiecka odczytała listę obecności, następnie obejrzano przygotowaną przez absolwentów wspomnieniową prezentację zdjęć ze szkolnych lat. A naprawdę było co wspominać.

Więcej…

 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

 

13 października o godzinie 9:00 odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Słowem i piosenką dziękowaliśmy wszystkim, którzy pomagają nam przyswajać niełatwą wiedzę szkolną. Miło było nam gościć pracowników szkoły, którzy są już na emeryturze. SU przygotował dla wszystkich słodkie upominki.

Więcej…

 

ŻYCZENIA

Drodzy pedagodzy, wychowawcy i pracownicy naszej szkoły!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej

serdeczne życzenia:

wielu sukcesów zawodowych

i spełnienia obranego celu oraz tego,

aby podejmowany trud był źródłem

satysfakcji i uznania.

 

Samorząd Uczniowski

 

Strona 8 z 9

img_4433.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 174 gości 

Statystyka

Odsłon : 618879

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016