StartAktualnościBEZPIECZNE WAKACJE

BEZPIECZNE WAKACJE

Dnia 24 czerwca 2015 roku w naszej szkole odbył się apel dla uczniów klas I - VI na temat: „Bezpieczne wakacje”. Zaproszony gość pani Anna Noworyta – inspektor ds. nieletnich   z Komisariatu Policji Bydgoszcz Wyżyny przeprowadziła pogadankę z uczniami na temat zagrożeń, z jakimi mogą się spotkać w czasie wypoczynku. W trakcie spotkania zwróciła szczególną uwagę na sposoby unikania zagrożeń i radzenia sobie w sytuacjach trudnych. Omówiła zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, bezpieczeństwa podczas zabaw na świeżym powietrzu (w tym nad wodą,), przypomniała najważniejsze numery alarmowe. Na apelu został podsumowany konkurs na najbardziej cichą klasę „Cicha klasa to MY”.

W kategorii klas I – III

I miejsce – klasa I c

II miejsce – klasa II a

III miejsce – klasa I d

W kategorii klas IV – VI

I miejsce – klasa IV b

II miejsce – klasa V b

III miejsce – klasa VI a

Wszystkim wyróżnionym klasom serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości w osiąganiu  jeszcze lepszych  wyników  związanych z kulturalnym zachowaniem.

Tekst: Iwona Puzio

 
_dsc9735.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 117 gości 

Statystyka

Odsłon : 625449

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016