StartAktualnościSPOTKANIE TEATRALNE NA PODSUMOWANIE

SPOTKANIE TEATRALNE NA PODSUMOWANIE

17 czerwca odbylo się teatralne podsumowanie roku. Na dwa spektakle teatralne zaprosiła swoich rodziców i bliskich grupa teatralna „Maska”.  Gościnnie wystąpił również zespół teatralny ze świetlicy środowiskowej prowadzony przez panią Beatę Nowicką. W ich wykonaniu obejrzeliśmy spektakl pt: „Jaś i Małgosia na wesoło”. Członkowie 'Maski” zaprezentowali przedstawienie pt : „Baśń o zaczarowanym motylu”, do którego współtworzyli scenariusz, a Marta Wysota opracowała choreografię.

Drugi spektakl przygotowany został w konwencji teatru lalek i pracowała nad nim część grupy z klasy 4 a. Zaprezentowali oni przedstawienie pt: „Baśń o ksieciu Gotfrydzie”. Po przedstawieniach odbyło się spotkanie rodziców klasy 4 a i i koncert życzeń z okazji „Dnia mamy” i „Dnia taty”. Na koniec podsumowaliśmy pracę wychowawczą za rok szkolny 2014/2015.  Dziękujemy wszystkim gościom za liczne przybycie i wspólnie spędzone popołudnie.

Tekst: Małgorzata Lisiecka

 

 

 
_dsc9729.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 187 gości 

Statystyka

Odsłon : 625232

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016