StartAktualnościUROCZYSTE WRĘCZENIE RAPORTU EWALUACYJNEGO

UROCZYSTE WRĘCZENIE RAPORTU EWALUACYJNEGO

W miesiącu czerwcu w naszej szkole przeprowadzona została ewaluacja zewnętrzna, w której przedmiotem badań były trzy obszary: Respektowane są normy społeczne. Procesy edukacyjne są zorganizowane w sposób sprzyjający uczeniu się. Szkoła organizuje procesy edukacyjne , uwzględnia wnioski z analizy wyników sprawdzianów oraz z innych badań zewnętrznych i wewnętrznych. Miło jest nam poinformować, że nasza placówka otrzymała najwyższą ocenę  - A  w każdym z badanych obszarów. 18 czerwca 2015 r. o godzinie 13  w obecności: wójta Gminy Nowa Wieś Wielka pana Wojciecha Oskwarka, pana sekretarza Gminy Leszka Latosińskiego, zespołu ds. ewaluacj pani Moniki Laskowskiej i pani Violetty Tyborowskiej, partnerów szkoły, przedstawicieli Rady Rodziców, nauczycieli i uczniów, odbyło się uroczyste wręczenie raportu ewaluacyjnego. Raport z rąk Dyrektora Wydziału Nadzoru Pedagogicznego Tadeusza Dąbrowskiego odebrała pani dyrektor Justyna Łukaszewicz oraz wójt gminy pan Wojciech Oskwarek. Uroczystość uświetniły prezentacje artystycznych talentów naszych uczniów.

 

link do raportu:

http://www.seo2.npseo.pl/reports/1000447339151.pdf

Tekst: Małgorzata Lisiecka

 


 
_dsc9741.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 200 gości 

Statystyka

Odsłon : 625235

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016