StartAktualnościZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

W piątek, 26 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015. Apel rozpoczęto staropolskim tańcem , przepięknym polonezem w wykonaniu uczniów klas VI. Po odśpiewaniu hymnu państwowego, głos zabrała dyrektor szkoły, pani Justyna Łukaszewicz, która powitała wszystkich zgromadzonych i dokonała podsumowania roku szkolnego. W dalszej części nastąpiło przekazanie sztandaru nowemu pocztowi w składzie: chorąży- Jeremi Rybicki, asysta- Gabriela Kąkolewska i Julia Horoszczuk. Następnie pani dyrektor wręczyła uczniom  "nagrody dyrektora" za wysokie wyniki w nauce. W tym roku szkolnym nagrodę otrzymały : Aleksandra Rzepa i Anna Kosińska. Tytuł "Najlepszego Absolwenta" i tym samym "Nagrodę Wójta" otrzymała Alicja Bączkowska.

Swoją obecnością uroczystość zaszczycili  : wójt Gminy Nowa Wieś Wielka pan Wojciech Oskwarek,  radny powiatu bydgoskiego pan Romuald Góralczyk, ksiądz dziekan Michał Stolarski, przewodnicząca Rady Rodziców pani Magdalena Szal.  Wymienieni goście złożyli uczniom życzenia i gratulacje z okazji otrzymania promocji do klasy wyższej, wręczyli nagrody i stypendia uczniom, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę podczas konkursów uzyskując znaczące miejsca.

 

Po wręczeniu nagród  odbyła się część artystyczna, na której piosenką i wierszem z humorem uczniowie klas V pożegnali uczniów klas VI, a dzieci z klas II pożegnały uczniów klas III. Ciepłe słowa, piękna oprawa muzyczna dostarczyła  wielu wzruszeń, szczególnie uczniom klas szóstych. Na apelu pożegnała się z nami pani Danuta Kąkolewska, która po wielu latach  pracy udała się na emeryturę. Pani Danucie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia, wiele spokoju, radości oraz realizacji wszelkich planów i marzeń.

Natomiast całej społeczności szkolnej życzymy wspaniałych, słonecznych i bezpiecznych wakacji !

Do zobaczenia we wrześniu!

Tekst: Izabela Nowak

zapraszamy do obejrzenia zdjęć w zakładce "galeria"

 
img_4433.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 

Statystyka

Odsłon : 630576

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016