StartAktualnościARCHIDIECEZJALNY KONKURS PLASTYCZNY - "PO CO ANIOŁOM SKRZYDŁA"

ARCHIDIECEZJALNY KONKURS PLASTYCZNY - "PO CO ANIOŁOM SKRZYDŁA"

5 października 2015 r. w Katolickiej Szkole Podstawowej w Inowrocławiu w "anielskiej" atmosferze odbyło się rozstrzygnięcie Archidiecezjalnego Konkursu Plastycznego pt. "Po co aniołom skrzydła" , zorganizowanego pod Honorowym Patronatem Wydziału Katechetycznego Kurii Metropolitalnej w Gnieźnie. W konkursie wzięło udział 225 uczniów ze szkół podstawowych całej diecezji. Prace plastyczne uczniów naszej szkoły : Blanki Brzykcy z kl. I b i Józefa Jopkiewicza z kl. VI a, zdobyły wyróżnienia. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w rozwijaniu plastycznych zdolności.

 

 

Tekst;Wiesława Radzikowska

 
_dsc9758.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 

Statystyka

Odsłon : 629996

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016