StartAktualnościLAUREACI KONKURSU PIOSENKI RELIGIJNEJ W JAKSICACH

LAUREACI KONKURSU PIOSENKI RELIGIJNEJ W JAKSICACH

10 października 2015 r. w Szkole Podstawowej w Jaksicach odbył się i III Powiatowy Konkurs Piosenki Religijnej z okazji XV Dnia Papieskiego. Wśród solistów:               w kategorii klas I-III Gabriela Gajda z klasy 2b zdobyła III miejsce, w kategorii klas IV-VI  Gabriela Kąkolewska z klasy 6a zdobyła II miejsce. W kategorii zespoły : zespół "Promyki"  z klasy  II b i   zespół "Tonacja " z klasy Va, zdobyły III miejsce. Gratulujemy i życzymy  dalszych sukcesów w rozwijaniu muzycznych zdolności.

 

 

Tekst: Wiesława Radzikowska

 
_dsc9748.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 

Statystyka

Odsłon : 630377

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016