StartAktualności"ŚNIADANIE DAJE MOC"

"ŚNIADANIE DAJE MOC"

„Śniadanie daje moc” to ogólnopolski program promujący zasady zdrowego odżywiania i zwiększający świadomość na temat roli pierwszego posiłku w diecie dziecka. Uczniowie klasy III b, wspólnie przygotowywali pyszne, zdrowe kolorowe kanapki. Na stołach znalazły się także owoce, warzywa, płatki i jogurty. Podczas śniadania omówiliśmy piramidę żywieniową i zasady prawidłowego odżywiania. Wspólne przygotowywanie  i spożycie śniadania  sprawiło dzieciom wiele przyjemności i na pewno dobrze smakowało. Uczniowie nauczyli się jak ważne jest codzienne, zdrowe śniadanie dla funkcjonowania organizmu.

 

Tekst: Daria Urbaniak

 

 
_dsc9742.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 153 gości 

Statystyka

Odsłon : 625159

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016