StartAktualnościŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija. Miękki, puchaty albo z łatką, mały i ogromny, towarzyszył naszym uczniom  w środę przez cały dzień. Był na  lekcjach, przerwach, w świetlicy, bibliotece, na rysunku wykonanym  przez dzieci, na gazetce SU. Jakże miło było się do niego przytulić. Miś pluszowy nieodłącznie kojarzony jest z beztroskim czasem dzieciństwa.

Wiele razy był kumplem do zabawy, kompanem podróży, przyjacielem, któremu można wszystko powiedzieć, antidotum na nocne koszmary. Toteż, aby uczcić Misiowe Święto, członkowie Samorządu Uczniowskiego odwiedzili swoich młodszych kolegów, koleżanki  i uczniom każdej klasy przeczytali najpiękniejszą baśń dzieciństwa.

 

Tekst: Izabela Nowak

 
_dsc9752.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 177 gości 

Statystyka

Odsłon : 618699

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016