StartAktualnościCHÓR KLAS I-III NA BYDGOSKIM FESTIWALU PIOSENKI I TAŃCA MUZYCZNA JESIEŃ

CHÓR KLAS I-III NA BYDGOSKIM FESTIWALU PIOSENKI I TAŃCA MUZYCZNA JESIEŃ

26 listopada najmłodsi chórzyści z naszej szkoły uczestniczyli w przesłuchaniach XVII Festiwalu Piosenki i Tańca Muzyczna Jesień, organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 1  w Bydgoszczy. W przesłuchaniach brało udział ponad 50 młodych solistów, zespołów wokalnych  i tanecznych z przedszkoli i kl. I-III. Prezentowali oni swoje umiejętności w pięciu kategoriach: solo, duet, zespół, taniec i  inscenizacja. Chórzyści z naszej szkoły zaprezentowali się  w kategorii zespół. Był to ich pierwszy występ na konkursie wokalnym, który wiązał się także z dużym przeżyciem.

W kategorii solo wystąpiła również Michalina Nałęcz, a w duecie zaśpiewali razem Weronika Bielarz i Mateusz Parszyk. Wszystkich wykonawców oceniało jury, które wybrało laureatów festiwalu. Wystąpią oni  3 grudnia podczas gali finałowej  w kinoteatrze Adria w Bydgoszczy. Wśród laureatów znaleźli  się również najmłodsi chórzyści z naszej szkoły!

 

Tekst: Daria Urbaniak

 

 

 
img_4437.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości 

Statystyka

Odsłon : 630000

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016