StartAktualnościSUKCES CHÓRU KL.I-III

SUKCES CHÓRU KL.I-III

3 grudnia 2015 r. w kinoteatrze ADRIA odbył się finał XVIII  Bydgoskiego Festiwalu Piosenki  i Tańca „Muzyczna jesień”, którego organizatorem był MDK nr 1 w Bydgoszczy. Głównym celem imprezy była promocja dziecięcej twórczości muzycznej, prezentowanie uzdolnień muzycznych najmłodszych uczniów oraz wyłonienie najlepszych zespołów i solistów.

Wielki finał poprzedzony był dwudniowymi eliminacjami, w których spośród 54 wykonawców, jury wybrało 27 muzycznych prezentacji. W finale naszą szkołę reprezentował chór szkolny kl. I-III.  Mali artyści  wystąpili w kategorii zespół, otrzymując wyróżnienie. Naszym najmłodszym chórzystom należą się szczególne gratulacje, ponieważ był to ich pierwszy występ na konkursie.

Tekst: Daria Urbaniak