StartAktualnościSUKCES CHÓRU KL.I-III

SUKCES CHÓRU KL.I-III

3 grudnia 2015 r. w kinoteatrze ADRIA odbył się finał XVIII  Bydgoskiego Festiwalu Piosenki  i Tańca „Muzyczna jesień”, którego organizatorem był MDK nr 1 w Bydgoszczy. Głównym celem imprezy była promocja dziecięcej twórczości muzycznej, prezentowanie uzdolnień muzycznych najmłodszych uczniów oraz wyłonienie najlepszych zespołów i solistów.

Wielki finał poprzedzony był dwudniowymi eliminacjami, w których spośród 54 wykonawców, jury wybrało 27 muzycznych prezentacji. W finale naszą szkołę reprezentował chór szkolny kl. I-III.  Mali artyści  wystąpili w kategorii zespół, otrzymując wyróżnienie. Naszym najmłodszym chórzystom należą się szczególne gratulacje, ponieważ był to ich pierwszy występ na konkursie.

Tekst: Daria Urbaniak

 

 
img_4434.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 

Statystyka

Odsłon : 630000

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016