StartAktualnościKONCERT CHÓRU W AKADEMII MUZYCZNEJ

KONCERT CHÓRU W AKADEMII MUZYCZNEJ

W niedzielę 6 grudnia chór kl. IV-VI wziął udział w Poranku Muzycznym organizowanym przez Akademię Muzyczną imienia Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Te comiesięczne audycje adresowane są do najmłodszych słuchaczy. Ich celem jest umuzykalnianie, uwrażliwianie i kształtowanie gustów muzycznych dzieci. Niedzielny koncert odbył się w Sali Koncertowej im. Prof. Romana Sucheckiego. Chórzyści zaprezentowali na nim pastorałki i piosenki związane ze świętami Bożego Narodzenia. Było to dla nich duże przeżycie, ponieważ po raz pierwszy mogli wystąpić na tak dużej scenie.

Występ był również okazją do zaprezentowania się w nowych chóralnych strojach, które zostały sfinansowane przez  Radę Rodziców. Na ręce przewodniczącej Rady Rodziców Pani Magdaleny Szal składamy serdeczne podziękowania.

Tekst: Daria Urbaniak

 
_dsc9729.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 189 gości 

Statystyka

Odsłon : 625233

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016