Start

KONKURS KURATORYJNY Z PRZYRODY

Wielkim sukcesem dla uczniów naszej szkoły zakończył się Konkurs Kuratoryjny z Przyrody. Dwaj uczniowie klasy VIa wzięli udział w wojewódzkim etapie tego konkursu. Po zmaganiach w Toruniu tytuł laureata otrzymał Józef Jopkiewicz, a finalistą został Jan Santus. Laureatom konkursów kuratoryjnych przysługuje wyszczególnienie osiągnięć na świadectwie szkolnym, celująca roczna ocena klasyfikacyjna z przyrody, przyjęcie do wybranego publicznego gimnazjum. Natomiast finalistom konkursów przysługuje wyszczególnienie osiągnięć na świadectwie szkolnym, roczna celująca ocena klasyfikacyjna z przyrody.

Chłopcom gratulujemy i zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w konkursach.

Opiekunkami przygotowującymi uczniów były panie: Honorata Pańka i Renata Marciniak.

tekst: Honorata Pańka

 
img_4426.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości 

Statystyka

Odsłon : 630004

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016