Podsumowanie drugiego wyjazdu

25 października uczestnicy wyjazdu do Filharmonii Pomorskiej i Muzeum Wyczółkowskich zebrali się o godz. 8.00 w sali nr 19.  Dzień wcześniej dzieci, biorące udział w konkursie,  dostarczyły swoim wychowawczyniom prace plastyczne. Jury, w składzie: panie Krystyna Kubicka, Hanna Kozłowska i Lidia Gajda,  miało nie lada kłopot z wyłonieniem laureatów. Po długiej naradzie  i wielu dyskusjach postanowiłyśmy nie przyznawać miejsc, ale nagrodzić wszystkie prace. Przy tej konwencji jury zostanie do końca trwania projektu.

Tym razem do konkursu zgłosiło się dwudziestu czterech uczniów. Nagrody różnicowane były ze względu na wysiłek włożony w wykonanie prac. Finał konkursu, jak przystało na tematykę lekcji muzyki, poprowadziła wróżka z prawdziwą różdżką, z prawdziwej bajki.

Prace dzieci zostaną opracowane komputerowo i umieszczone tutaj w terminie późniejszym. Dzisiaj umieszczamy fotorelację z wręczenia nagród.

 

GALERIA PRAC

 
img_4435.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 107 gości 

Statystyka

Odsłon : 625449

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016