Podsumowanie czwartego wyjazdu

20 grudnia uczestnicy projektu „Wędrujemy z muzyką po Bydgoszczy” zgromadzili się w sali nr 19, by podsumować czwarty już wyjazd do Bydgoszczy. Tym razem po lekcji muzyki w Filharmonii Pomorskiej uczniowie poznali Izbę Tradycji Kolei Żelaznych.

19 grudnia na ręce pań: Krystyny Kubickiej, Hanny Kozłowskiej i Lidii Gajda wpłynęło 31 prac konkursowych. Wśród nich były rysunki, makiety pociągów, lokomotyw, wycinanki i jedna rymowanka. Wszystkie zostały wysoko ocenione i sowicie nagrodzone.

Nagrody wręczyła pani Hanna Kozłowska.

Dzieci z niecierpliwością czekać będą na kolejny wyjazd i kolejny konkurs!

 

GALERIA PRAC

 
_dsc9730.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 155 gości 

Statystyka

Odsłon : 625160

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016