Podsumowanie piątego wyjazdu

17 stycznia 2012 roku  uczestnicy projektu „Wędrujemy z muzyką po Bydgoszczy” tradycyjnie zgromadzili się w sali nr 19, by podsumować piąty wyjazd do Bydgoszczy. 13 stycznia uczestniczyliśmy w pięknej lekcji, podczas której, dzięki pięknej muzyce tanecznej oraz pary tanecznej, przenieśliśmy się do Wiednia na bal. Lekcja miała bowiem tytuł: „Wiedeński bal-spotkanie piąte, taneczne”.

Po zajęciach w Filharmonii Pomorskiej tanecznym krokiem udaliśmy się do TVP-Bydgoszcz. Zobaczyliśmy studia, w których powstają audycje telewizyjne. Poznaliśmy takie miejsca, których zwykle nie widać w naszych odbiornikach telewizyjnych.

Wczoraj uczniowie przynieśli swoje prace konkursowe. Oprócz prac plastycznych pojawiły się makiety kamer telewizyjnych i wywiad, który przeprowadziła reporterka-dziennikarka, Oliwia ze swoim tatą.

Dzisiaj wszyscy otrzymali piękne nagrody, które wręczyła pani Lidia Gajda.

 

GALERIA PRAC

 

 

 

 
_dsc9754.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 168 gości 

Statystyka

Odsłon : 625163

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016