WSPOMNIENIA Z WYPRAWY PO "BUCZYNIE"

 

Pani Zofia Ziomek- Kołnierzak:

"Nasza wycieczka do lasu odbyła się 7.10.2012. W wyprawie udział wzięły dzieci z klas 1b, 3a i 3b wraz z rodzicami i wychowawcami. Celem naszej wycieczki było przejście przez ścieżkę przyrodniczą „Buczyna”. Wyprawie przewodniczył Pan Mieczysław Wysiński,  który opowiadał o przyrodzie i zmianach zachodzących w niej jesienią. Dzieci były bardzo ciekawe informacji i zaangażowane w zbieranie grzybów, których zebrały niemało. Na końcu naszej wyprawy odbyło się ognisko z pieczeniem kiełbasek i ziemniaków, które smakowały jak nigdy dotąd. Dzieci zmęczone ale bardzo zadowolone wróciły do domu.

Osobom zaangażowanym należą się podziękowania".

 

Pani Wioletta Niezbecka:

"W dniu 7 października wybraliśmy się z dziećmi na pieszy rajd ścieżką ekologiczną „BUCZYNA”. Przewodnikiem rajdu był leśniczy Pan Wysiński, który opowiadał nam różne ciekawostki dotyczące naszych lasów. Uważam, że były to informacje nie tylko dla dzieci, ale i my rodzice, nie wiedzieliśmy tak istotnych rzeczy, jakie opowiedział nam Pan leśniczy. Pogoda nam dopisała, dzieci wróciły zadowolone (mimo niezjedzonych ziemniaków, które zostały w ognisku), rodzice także … Myślę że takie wyprawy można powtarzać".

 

 

 

 
_dsc9742.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 43 gości 

Statystyka

Odsłon : 630010

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016