StartSzkołaSamorząd UczniowskiSamorząd Uczniowski rok szk. 2012/2013UDZIAŁ PRZEDSTAWICIELI SU W GMINNYCH OBCHODACH ŚWIETA NIEPODLEGŁOŚCI

UDZIAŁ PRZEDSTAWICIELI SU W GMINNYCH OBCHODACH ŚWIETA NIEPODLEGŁOŚCI

11. listopada w naszej Gminie obchodzono Święto Niepodległości. Przed GOK-iem miał miejsce konny pokaz musztry wojskowej. Po pokazie odbył się przemarsz delegacji, również przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły, na cmentarz. Na grobach pomordowanych żołnierzy złożono wieńce  i znicze. Następnie wszyscy udali się do GOK-u na poczęstunek, na którym nie zabrakło  rogalami świętomarcińskich pieczonych z okazji dnia św. Marcina. Odbył się tam również piękny koncert akordeonowy. Na koniec wszyscy udali się do kościoła na uroczystą Mszę Świętą.


Tekst: Wiktoria Pufal (IVb)

 

 
_dsc9724.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

Statystyka

Odsłon : 630361

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016