Podsumowanie 13.wyjazdu

 

20 listopada nastąpiło podsumowanie piątkowego wyjazdu do Bydgoszczy. Tym razem po lekcji muzyki udaliśmy się do Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego. Lekcje muzealne były równie ciekawe jak lekcja muzyki.

 

W poniedziałek wpłynęły prace plastyczne, które jak zwykle oceniło jury i przyznało nagrody. Wśród ilustracji znalazły się również prace konkursowe dotyczące wilka z bajki Prokofiewa. Jaś Santus zaś poszedł w zawody z wielkim Leonem Wyczółkowskim i namalował niezwykle ciekawy obraz pokaźnych rozmiarów.

Oto fotorelacja z rozdania nagród, które wręczyła pani Hanna Kozłowska.

GALERIA PRAC

 
_dsc9733.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 197 gości 

Statystyka

Odsłon : 625170

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016