StartSzkołaBaza lokalowa

.Charakterystyka szkoły

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nowej Wsi Wielkiej prowadzona jest przez Gminę Nowa Wieś Wielka. Baza szkoły składa się z budynku mieszczącego świetlicę, stołówkę, kuchnię, niewielką bibliotekę, małą salę gimnastyczną- salę zabaw oraz 12 sal dydaktycznych, w tym pracownie:

  • języka polskiego, historii, matematyki, języka angielskiego, przyrody, edukacji wczesnoszkolnej, komputerową na 11 stanowisk

Nasi uczniowie mają do dyspozycji boiska asfaltowe oraz boisko ze sztuczną trawą. Niestety nie posiadamy pełnowymiarowej sali gimnastycznej. W związku z dużą liczbą uczniów baza szkoły jest niewystarczająca i dlatego praca odbywa się na dwie zmiany, a nasi uczniowie korzystają z sali gimnastycznej i 3 sal dydaktycznych należących do Gimnazjum.

Od roku 2007 trwają intensywne prace remontowo- adaptacyjne, które z roku na rok polepszają warunki pracy i nauki oraz bezpieczeństwo uczniów i nauczycieli. W tym czasie dokonano gruntownych remontów 8 sal dydaktycznych, toalet uczniowskich, stołówki, małej sali gimnastycznej, ocieplono budynek i wykonano elewację, zainstalowano w pomieszczeniach piwnicznych mechaniczną wentylację. Nadal jednak baza szkoły wymaga modernizacji, a w przyszłości rozbudowy o co dyrekcja wraz z organem prowadzącym będzie zabiegać w miarę posiadanych środków finansowych.

 

SALE LEKCYJNE

 

PARTER SALA NR 16

 

 

 

PARTER SALA NR 19

 

 

 

PARTER SALA NR 21

 

 

PARTER SALA NR 27

 

PARTER KORYTARZ

PARTER WEJŚCIE OD STRONY BOISKA ,  TABLICE PAMIĄTKOWE

 

PIĘTRO BIBLIOTEKA SALA NR 114

 

 

 

 

PIĘTRO SALA NR 115

 

PIĘTRO SALA 116

 

 

 

PIĘTRO SALA DO ZAJĘĆ SPECJALISTYCZNYCH  NR 117


 

 

 

PIĘTRO SALA NR 118

 

 

 

PIĘTRO SALA NR 119

 

 

PIĘTRO SALA NR 120

 

 

PIĘTRO SALA NR 121 PRACOWNIA KOMPUTEROWA

 

 

PIĘTRO GABINET PEDAGOGA SZKOLNEGO SALA 122

 

 

PIĘTRO- SALA NR 123  PRACOWNIA PRZYRODNICZA

 

 

 

PIĘTRO- KORYTARZ

 

 

PIWNICA - STOŁÓWKA

 

 

 

PIWNICA- SALA GIMNASTYCZNA


PIWNICA- ŚWIETLICA

 


PIWNICA - KUCHNIA

BOISKO SZKOLNE

 
 
_dsc9730.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 91 gości 

Statystyka

Odsłon : 624271

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016