W ZDROWYM CIELE- ZDROWY DUCH

To hasło miesiąca listopada. Uczniowie spotkali się z księdzem Krzysztofem Skrzypczakiem, który pięknie opowiadał małym uczestnikom biwaku w Palczynie o spokoju sumienia, duchowości oraz o tym, jak postępować, by żyć zgodnie i dobrze.

 

Pani psycholog Dobrawa Łukaszewska zaś przygotowała dla dzieci interesującą  pogadankę o zdrowiu psychicznym, którą zakończyła wspólnym rozwiązywaniem krzyżówki, będącej podsumowaniem i zebraniem wiadomości ze spotkania.

Uczniowie wiedzą, w jaki sposób poradzić sobie z trudnościami i stresem. Poznali sposoby radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Wiedzą, do kogo zwrócić się o pomoc.

 
_dsc9739.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 89 gości 

Statystyka

Odsłon : 624270

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016