Podsumowanie 15.wyjazdu

 

29 stycznia nastąpiło podsumowanie wyjazdu do Bydgoszczy, który odbył się przed feriami, w piątek 11 stycznia. Tym razem po lekcji muzyki, na której prezentowane były tańce latynoamerykańskie, udaliśmy się do Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego. Lekcje muzealne były równie ciekawe jak lekcja muzyki.

 

Wśród prac konkursowych, które jak zwykle oceniło jury, dominowały prace plastyczne. Jedna z nich zasługuje na szczególną uwagę. To portret samego Leona Wyczółkowskiego, a autorem pracy jest uczeń klasy 3b Filip Ziółkowski. Najwięcej jednak emocji dostarczył jury wiersz Adriana Janasa z klasy 1b. Adrian opisał w nim swoje wrażenia z pobytu w muzeum.

Oto fotorelacja z rozdania nagród, które wręczyła pani Hanna Tomaszewska.

GALERIA PRAC

 

 
_dsc9744.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 146 gości 

Statystyka

Odsłon : 625700

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016