BAL KARNAWAŁOWY

W ostatni dzień karnawału – 12.02.2013 r. – Rada Rodziców i Samorząd Uczniowski naszej szkoły zorganizowali bal karnawałowy dla klas 4-6. O nasze bezpieczeństwo dbali Strażacy, nauczyciele i rodzice. Na początku zabawy wszyscy siedzieli na krzesłach, ale po trzech piosenkach jedna z osób weszła na parkiet i od razu wszyscy ruszyli do tańca. Dzięki panu Włodzimierzowi Tomczakowi impreza udała się wspaniale, ponieważ dbał o odpowiedni dobór piosenek. W czasie imprezy można było się poczęstować przepysznymi kanapkami, pączkami i innymi słodyczami. Odbył się również konkurs na najładniejsze przebranie. I miejsce zdobył pirat Adam Zadroga i piratka Julia Kawalerska, wyróżnienie otrzymał hobbit Jan Ciesiółka. Po konkursie był czas na dalszą rozrywkę i wszyscy z powrotem zaczęli bawić. Niektórzy uczniowie prosili panie nauczycielki do tańca. Było wspaniale, każdy wyszedł z zadowoloną miną. Wszystkim zaangażowanym w organizację balu karnawałowego serdecznie dziękujemy.

Wiktoria Pufal, kl. IV b