PODSUMOWANIE 18. WYJAZDU

30 kwietnia uczniowie z klas: Ib, IIa, IIIa i IIIb spotkali się, by podsumować piątkowy wyjazd do Bydgoszczy. Dzieci uczestniczyły w pięknej lekcji muzyki w Filharmonii Pomorskiej, a potem   w Miejskim Centrum Kultury obejrzały bajkę „Koziołek Matołek” w wykonaniu teatru lalkowego „Buratino”.

W poniedziałek na ręce wychowawczyń wpłynęły prace, które jury wnikliwie oceniło i przyznało nagrody. Na szczególne wyróżnienie zasłużyły tym razem prace przygotowane przez uczniów:  Adriana Janasa, który wraz z mamą wykonał piękne pacynki, Józia Jopkiewicza i Patrycję Jułgę za śliczne kukiełki oraz Maję Andrzejewską za komiks i kolorowankę o Koziołku Matołku.

Cieszy nas bardzo fakt, że rodzice tak chętnie i aktywnie włączają się  w przygotowanie prac konkursowych. Dowodzi to bowiem, że uczniowie po powrocie z wycieczki opowiadają Rodzicom o tym, co widzieli, czego nauczyli się, co nowego poznali. Jest to najlepszy sposób na utrwalenie nowych wiadomości. To również świadczy o tym, że warto organizować takie wycieczki. Dziękujemy.

Nagrody wręczyła pani wicedyrektor Hanna Paetzke.

Oto fotorelacja z tego wydarzenia.

Tekst: Lidia Gajda-Orlińska

GALERIA PRAC