PODSUMOWANIE 20. WYJAZDU

Niestety, to już ostanie wtorkowe spotkanie, podsumowujące wycieczki do Bydgoszczy. Na  początku omówiliśmy ostatni pobyt w Bydgoszczy. Hip hop dostarczył dzieciom wiele emocji. Wyraziły to w przygotowanych pracach plastycznych.Z kolei film „Tajemnica Zielonego Królestwa” nasunął dzieciom wiele ciekawych spostrzeżeń. Jedno z nich to: warto dbać o lasy, bo jak twierdzą uczniowie, dzięki nim mamy czym oddychać. Po takim wstępie nastąpiło wręczenie nagród za przygotowane i ocenione przez jury prace. Tym razem wręczyła je pani wicedyrektor Hanna Paetzke.

 

Fundatorom nagród należą się serdeczne podziękowania!!

Na koniec okazało się, że projekt trzeba będzie kontynuować w nowym roku szkolnym, bo jest jeszcze tyle miejsc do obejrzenia, zwiedzenia i poznania. Na początku czeka na nas tramwaj wodny. Do zobaczenia we wrześniu.

Miłych wakacji!

Tekst: Lidia Gajda-Orlińska

 

PREZENTACJA PRAC

 
img_4424.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 174 gości 

Statystyka

Odsłon : 625232

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016