StartOferta edukacyjnaProjekty edukacyjneWędrujemy z muzyką po Bydgoszczy III edycjaPODSUMOWANIE DRUGIEJ WYCIECZKI - PROJEKT WĘDRUJEMY Z MUZYKĄ PO BYDGOSZCZY

PODSUMOWANIE DRUGIEJ WYCIECZKI - PROJEKT WĘDRUJEMY Z MUZYKĄ PO BYDGOSZCZY

 

29 października   po raz drugi spotkali się uczestnicy projektu „Wędrujemy z muzyką po Bydgoszczy”, by podsumować ostatni wyjazd do stolicy województwa.25 października uczniowie uczestniczyli w lekcji muzyki, która tradycyjnie odbyła się w Filharmonii Pomorskiej oraz odwiedzili Szkołę Podoficerską Państwowej Straży Pożarnej. Prace plastyczne dotyczyły nie tylko lekcji muzyki. Dzieci uwieczniły na kartkach również wspomnienia            z pobytu u strażaków.

Nagrody wręczyła pani Hanna Tomaszewska.

Oto fotorelacja z tego zdarzenia.

GALERIA PRAC

 
_dsc9734.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 174 gości 

Statystyka

Odsłon : 625464

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016