TURNIEJ PLUSZOWEGO MISIA

28 listopada w Szkole Podstawowej w Brzozie odbyły się sportowe rozgrywki klas I-III (etap gminny) do Mistrzostw Powiatu Bydgoskiego  "Pluszowy Miś". Uczestnicy     z naszej szkoły świetnie pokonywali przeróżne przeszkody. Walka o każdy punkt dostarczyła nam niezapomnianych emocji.

Po zakończeniu wszystkich konkurencji sportowych i zliczeniu punktów okazało się, że zwyciężyli koledzy i koleżanki z Brzozy i zostali uhonorowani  pucharem . Natomiast drużyna z Nowej Wsi Wielkiej przywiozła sympatycznego pluszowego misia.  Za gościnność , poczęstunek a przede wszystkim za wspaniałą zabawę  przy wspólnej nauce rywalizacji  serdecznie dziękujemy.

Uczestnicy turnieju wraz z opiekunami

 

 
img_4427.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 115 gości 

Statystyka

Odsłon : 619940

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016