StartOferta edukacyjnaProjekty edukacyjneWędrujemy z muzyką po Bydgoszczy III edycjaPODSUMOWANIE TRZECIEJ WYCIECZKI - PROJEKT "WĘDRUJEMY Z MUZYKĄ PO BYDGOSZCZY"

PODSUMOWANIE TRZECIEJ WYCIECZKI - PROJEKT "WĘDRUJEMY Z MUZYKĄ PO BYDGOSZCZY"

26  listopada nastąpiło  podsumowanie kolejnego, trzeciego wyjazdu do  Bydgoszczy w  ramach  realizowanego projektu ''Wędrujemy z  muzyką  po Bydgoszczy". Dzieci  klas :1 c ,1a,  2b wraz ze swoimi paniami: p. Krystyną  Kubicką, p. Hanną G. Tomaszewską  i p. Lidią Gajda- Orlińską spotkały się w  sali  21. Tam  też zostali nagrodzeni  uczniowie , którzy  brali  udział  w konkursie  plastycznym.  Nagrody  wręczyła pani  Krystyna  Kubicka.

 

Tekst: Hanna Tomaszewska

 

 

GALERIA PRAC

 

 
_dsc9735.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 174 gości 

Statystyka

Odsłon : 625166

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016