StartOferta edukacyjnaProjekty edukacyjneWędrujemy z muzyką po Bydgoszczy III edycjaPODSUMOWANIE CZWARTEJ WYCIECZKI- PROJEKT "WĘDRUJEMY Z MUZYKĄ PO BYDGOSZCZY"

PODSUMOWANIE CZWARTEJ WYCIECZKI- PROJEKT "WĘDRUJEMY Z MUZYKĄ PO BYDGOSZCZY"

 

 

Dnia 7.01.2014 r. nastąpiło podsumowanie czwartego wyjazdu do Bydgoszczy w  ramach projektu ''Wędrujemy  z  muzyką po  Bydgoszczy ''. Uczniowie  klasy  2b, 1c i 1 a  razem ze  swoimi paniami wychowawczyniami ; p.Lidią Gajda  - Orlińską, p.Krystyną Kubicką oraz p. Hanną Gabrielą Tomaszewską spotkali się w klasie  21 .Tam  też   zostały nagrodzone dzieci , które brały udział  w  konkursie  plastycznym. Nagrody wręczyła pani Lidia Gajda - Orlińska.


GALERIA PRAC

 

 
_dsc9756.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 164 gości 

Statystyka

Odsłon : 625225

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016