NASZ UDZIAŁ W PEDROS CUP

31 stycznia 2014 roku  uczestniczyliśmy w zawodach lekkoatletycznych Pedros Cup, które odbyły się w Hali Łuczniczka.  W wyjeździe wzięli udział przedstawiciele   z wszystkich klas. Kibicowaliśmy sportowcom z ogromnym zaangażowaniem. Zaznaczyliśmy swoją obecność na hali transparentem i flagą naszej Gminy.

Byliśmy świadkami emocjonującej próbie pobicia rekordu świata w skoku o tyczce. Dziękujemy wszystkim tym, dzięki którym wyjazd był możliwy. Szczególne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców, która pokryła koszty związane z wynajęciem autokaru. Wszystkim wyjazd i pobyt na zawodach tak się podobał, że postanowiliśmy za rok pojechać ponownie. Wyjazd był nagrodą dla tych uczniów, którzy angażują się w prace Samorządu Uczniowskiego.

 

 

Tekst: Lidia Gajda- Orlińska

Oto wrażenia uczniów:

Na Pedros Cup bardzo mi się podobało. Cieszyłam się, że mogłam uczestniczyć w tak wspaniałej wycieczce. Wielkim przeżyciem było zobaczenie na żywo Anity Włodarczyk, która świetnie rzuca młotem. Najbardziej ze wszystkich dyscyplin podobał mi się skok o tyczce. Chciałabym pojechać na Pedros Cup również za rok, ponieważ lubię kibicować sportowcom i sprawia mi to wielką radość.

-Vanessa Andryszak

 

zdjęcia z meetingu sportowców w zakładce "galeria"

 
_dsc9750.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 96 gości 

Statystyka

Odsłon : 625691

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016