StartOferta edukacyjnaProjekty edukacyjneWędrujemy z muzyką po Bydgoszczy III edycjaPODSUMOWANIE SZÓSTEJ WYCIECZKI - PROJEKT "WĘDRUJEMY Z MUZYKĄ PO BYDGOSZCZY"

PODSUMOWANIE SZÓSTEJ WYCIECZKI - PROJEKT "WĘDRUJEMY Z MUZYKĄ PO BYDGOSZCZY"

 

We wtorek 25.02.2014r.  nastąpiło podsumowanie kolejnego wyjazdu do Bydgoszczy w ramach projektu ''Wędrujemy  z  muzyką po Bydgoszczy''. Uczniowie klasy 2b,1c,1a razem ze swoimi paniami ;L.Gajda -Orlińską,K.Kubicką i H.G.Tomaszewską spotkali się  i wspólnie podsumowali kolejny wyjazd. Obejrzeli galerię zdjęć, którą zaprezentowała pani Lidia Gajda-Orlińska . Uczniowie, którzy brali udział w konkursie plastycznym zostali nagrodzeni .Nagrody wręczyła pani Krystyna Kubicka.

 

Tekst: Hanna Tomaszewska

 

 

GALERIA PRAC

 
_dsc9747.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 172 gości 

Statystyka

Odsłon : 625165

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016