StartOferta edukacyjnaProjekty edukacyjneWędrujemy z muzyką po Bydgoszczy III edycjaPODSUMOWANIE SIÓDMEJ WYCIECZKI- PROJEKT "WĘDRUJEMY Z MUZYKĄ PO BYDGOSZCZY"

PODSUMOWANIE SIÓDMEJ WYCIECZKI- PROJEKT "WĘDRUJEMY Z MUZYKĄ PO BYDGOSZCZY"

 

Dnia 11 marca nastąpiło podsumowanie siódmego wyjazdu do Bydgoszczy  w ramach projektu edukacyjnego ''Wędrujemy  z  muzyką   po Bydgoszczy''. Dzieci klas: 2b, 1 c  i 1a razem ze swoimi paniami: p.Lidią Gajda-Orlińską ,p.Krystyną Kubicką,p. Hanną Tomaszewską spotkały się w sali 21 .Tam też została nagrodzona bardzo liczna grupa uczestników konkursu plastycznego. Nagrody wręczyła pani Lidia Gajda-Orlińska.

 

 

 

PREZENTACJA PRAC

 

 
img_4434.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 130 gości 

Statystyka

Odsłon : 618870

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016