Błąd
  • JFolder::files: Ścieżka nie prowadzi do katalogu:
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/zumba14

ĆWICZYMY ZUMBĘ

Uczniowie klasy IIIb i VIc tańczyli wspólnie ZUMBĘ. Taniec, który rozwesela, poprawia nastrój, a przede wszystkim pozwala wesoło i aktywnie zrelaksować się w przerwie między lekcjami, które wymagają dużego wysiłku umysłowego.Ten taniec to fuzja tańca i aerobiku, zainspirowana latynowskimi rytmami.   W kolumbijskim slangu ZUMBA oznacza „baw się i ruszaj”.

 

Tekst: Agata Trochowska

 

{gallery}zumba14{/gallery}

 
_dsc9748.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości 

Statystyka

Odsłon : 630004

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016