StartOferta edukacyjnaProjekty edukacyjneWędrujemy z muzyką po Bydgoszczy III edycjaPODSUMOWANIE DZIEWIĄTEJ WYCIECZKI- PROJEKT "WĘDRUJEMY Z MUZYKĄ PO BYDGOSZCZY"

PODSUMOWANIE DZIEWIĄTEJ WYCIECZKI- PROJEKT "WĘDRUJEMY Z MUZYKĄ PO BYDGOSZCZY"

 

We wtorek 13.05.2014r  uczniowie klasy 2b,1c,1a razem ze swoimi wychowawczyniami panią Lidią Gajda-Orlińską,panią Krystyną Kubicką oraz panią Hanną G.Tomaszewską w sali nr 21 spotkali się na podsumowaniu przedostatniego w tym roku szkolnym wyjazdu w ramach projektu edukacyjnego ''Wędrujemy z muzyką po Bydgoszczy''oraz wycieczki do Ostromecka. W czasie tego spotkania zostały nagrodzone prace plastyczne. Nagrody wręczyła p.K.Kubicka ,a pamiątkową wspólną fotografię wykonała p.L.Gajda-Orlińska.

opracowała H.G.Tomaszewska

 

 

GALERIA PRAC


 
_dsc9723.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 208 gości 

Statystyka

Odsłon : 625174

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016