RAJD PIESZY NA POŻEGNANIE LATA

 

 

 

20 września odbył się rajd pieszy na pożegnanie lata i powitanie jesieni. W rajdzie wzięły udział dzieci z klas pierwszych i członkowie SKKT "Sznurówki". Najpierw starsi uczniowie prowadzili klasy pierwsze trasą ścieżki ekologicznej "Buczyna". Tam cała grupa wysłuchała ciekawej pogadanki na temat lasu, przeprowadzonej przez emerytowanego leśnika, pana Mieczysława Wysińskiego. Następnie młodsze dzieci urządziły sobie piknik na miejscu biwakowym przy szkółce leśnej, a starsze poszły dalej do miejscowości Chrośna.

W drodze włączyliśmy się w akcję "Sprzątanie Świata" i podziwialiśmy piękne leśne krajobrazy. Najbardziej zachwyciły nas śpiewy ptaków w cudownej okolicy Studzienieckich Łąk. Całości towarzyszyła piękna, letnia pogoda. Uczestnicy rajdu dziękują panu Mieczysławowi Wysińskiemu  za podzielenie się z nami nieocenioną wiedzą przyrodniczą oraz pani Darii Jendrzejewskiej, która przewodziła grupie SKKT 'Sznurowki"

 

Do zobaczenia na szlaku!

Tekst: Malgorzata Lisiecka

 

 
img_4423.jpg

OKE Gdańsk

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 51 gości 

Statystyka

Odsłon : 600709

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016