StartOferta edukacyjnaProjekty edukacyjnePoczytaj BratkowiPOCZYTAJ BRATKOWI - W KRAINIE KRASNOLUDKÓW

POCZYTAJ BRATKOWI - W KRAINIE KRASNOLUDKÓW

W miesiącu październiku dzieci z klas 1a i 1c w ramach projektu ,,Poczytaj Bratkowi” były na przedstawieniu teatralno-lalkowym pt.,,W krainie krasnoludków.” w Kinoteatrze ADRIA w Bydgoszczy. Krasnale z różnych baśni i bajeczek, w czerwonych i niebieskich kubraczkach, postanowiły zrobić jesienne porządki w lesie z różnymi złymi bohaterami-czarownicami, starym Gargamelem, strachami i leśnymi lichami.

Uczniowie klas pierwszych przedstawili fabułę przedstawienia na swoich pięknych pracach. Oto one:

 

 

Podsumowaniem październikowego Bratka było wręczenie nagród książkowych oraz wspólna fotografia:

 

 

 
_dsc9737.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 

Statystyka

Odsłon : 630372

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016