SPOTKANIE Z CIEKAWYMI LUDŹMI

 

6 grudnia 2014 r. dzieci z naszej szkoły uczestniczyły w spotkaniu z ciekawymi ludźmi. Najpierw uczniowie klas piątych, czwartych i pierwszych oraz członkowie szkolnego koła SKKT wysłuchały prelekcji na temat "ABC wytrwałego piechura" , którą przeprowadził Prezes Klubu Turystyki Pieszej "Horyzont" z Solca Kujawskiego pan Łukasz Wojtecki. Przekazał dzieciom dużo ważnych informacji na temat wyposażenia podczas pieszych wycieczek. Następnie dzieci dowiedziały się jak ważne jest dokarmianie zwierząt w czasie zimy. Informacje te przekazał dzieciom miłośników lasu i członek Koła Łowieckiego pan Mieczysław Wysiński. Dzieci zebrały również dwa kartony pożywienia dla zwierzat, które przekazaliśmy na ręce pana Mieczysława Wysińskiego. Czas upłynąłnm ciekawie i miło. Gościom dziękujemy za podzielenie się cenną wiedzą

 

 

Tekst: Małgorzata Lisiecka

 
_dsc9737.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 119 gości 

Statystyka

Odsłon : 624337

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016