StartOferta edukacyjnaProjekty edukacyjnePoczytaj Bratkowi"POCZYTAJ BRATKOWI"- ZACZAROWANY OŁÓWEK

"POCZYTAJ BRATKOWI"- ZACZAROWANY OŁÓWEK

 

W miesiącu styczniu dzieci z klas 1a i 1c w ramach projektu ,,Poczytaj Bratkowi” były na przedstawieniu teatralno-lalkowym pt.,,Zaczarowany ołówek” w Kinoteatrze ADRIA w Bydgoszczy.Para bohaterów, za pomocą zaczarowanego ołówka, czynili dobro i przeciwstawiali się złu- jak to w baśniach bywa. Pokazali również siłę przyjaźni, szacunku i wyrozumiałości.Po powrocie do szkoły dzieci opowiadały przygody chłopca i jego pieska-kreskówki ,,Zaczarowany ołówek”, ulubionej Dobranocki ich rodziców

Tekst: Hanna Kozłowska

 

 
_dsc9731.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 219 gości 

Statystyka

Odsłon : 625178

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016