WIOSENNY RAJD

 

11 kwietnia 2015 r. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami uczestniczyli w rajdzie pieszym pod hasłem: " Powitanie wiosny". Nasza wędrówka obejmowała kilka miejscowości. Z Chmielnik szliśmy do Prądocina, potem do Kolankowa, Jakubowa, Januszkowa, by potem wrócić do Nowej Wsi Wielkiej. W tym miejscu kierujemy ogromne słowa podziękowania dla pani Justyny Kasprzak i jej córek Danuty i Kingi za przygotowanie wspaniałego poczęstunku i udostępnienie placu zabaw. Bawiliśmy się tam wyśmienicie. Również wiosna wyszła na nasze  powitanie.

 

Towarzyszyła nam piękna pogoda. Do zobaczenia na szlaku!

 

Tekst: Małgorzata Lisiecka

 

 
img_4438.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 120 gości 

Statystyka

Odsłon : 613660

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016