StartAktualnościPOZNAJEMY MUZYCZNY ŚWIAT

POZNAJEMY MUZYCZNY ŚWIAT

16 kwietnia uczniowie klas Ib i Id i II b wraz z wychowawcami: p. Joanną Remek- Błochowicz, p. Anną Trępałą, p. Darią Urbaniak oraz p. Marzeną Rudzką uczestniczyli w kolejnej lekcji muzyki organizowanej przez Filharmonię Pomorską w Bydgoszczy. Tym razem uczniowie zaglądali do futerałów uwalniając w ten sposób instrumenty, a wraz z nimi dźwięki składające się na piękną, nieznającą ograniczeń muzykę.

Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w Ogrodzie Zoologicznym mieszczącym się na terenie Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku. Dzieci miały okazję zobaczyć  i poznać wiele gatunków gadów, ssaków, ptaków, płazów i ryb, które do tej pory widziały tylko w książkach lub w telewizji. Była to dla nich wspaniała lekcją przyrody, która dostarczył im wielu nowych wrażeń i radości.

Tekst: Daria Urbaniak

 
img_4435.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 

Statystyka

Odsłon : 630362

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016