StartAktualnościVII EDYCJA MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU BIBLIJNEGO - EWANGELIA WG ŚWIĘTEGO MATEUSZA

VII EDYCJA MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU BIBLIJNEGO - EWANGELIA WG ŚWIĘTEGO MATEUSZA

W środę 22 kwietnia 2015 r. odbył się w Inowrocławiu Międzyszkolny Konkurs Biblijny. Konkurs został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 2 we współpracy z Urzędem Miasta Inowrocławia , parafią pw. Zwiastowania NMP i Dziełem Biblijnym im. Św. Jana Pawła II Archidiecezji Gnieźnieńskiej oraz Wydziałem Katechetycznym w Gnieźnie. Z konkursowymi pytaniami dotyczącymi znajomości Ewangelii wg Świętego Mateusza zmagało się trzydziestu dwoje młodych biblistów z szesnastu szkół podstawowych z Inowrocławia i okolic.

Nasza szkołę reprezentowały uczennice : Aleksandra Rafińska z klasy Va i Aleksandra Rzepa z klasy VIb. Dziewczynkom dziekujemy za trud włożony w przygotowanie do konkursu oraz życzymy zapału i wytrwałośći w poznawaniu i pogłębianiu życia i nauczania Jezusa opisanych na kartach Ewangelii przez innych Ewangelistów

 

Tekst: Wiesława Radzikowska

 
_dsc9730.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 

Statystyka

Odsłon : 630377

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016