StartAktualności"OD MIESZKA I DO KAZIMIERZA WIELKIEGO"

"OD MIESZKA I DO KAZIMIERZA WIELKIEGO"

26. 03 2015 r. odbył się Powiatowy Konkurs Historyczny dla klas I-III „Dzieje Polski”. Była to VII edycja Konkursu Historycznego pn. „Od Mieszka I do Kazimierza Wielkiego”. Wzięli w niej udział uczniowie klas II a i II c w kategorii wiedza historyczna: Jakub Winiecki, Marta Paciorek, Maksymilian Polkowski, Marcelina Domagała i Maja Swatowska. 23 kwietnia odbyło się spotkanie laureatów konkursu i rozdanie nagród i dyplomów. Z naszej szkoły trzecie miejsce zdobyli: Jakub Winiecki z klasy II a i Marta Paciorek z klasy II c. Wyróżnienie otrzymał Maksymilian Polkowski z klasy II c.

Gratuluję i zachęcam inne dzieci do wzięcia udziału w przyszłym roku szkolnym.

Tekst: Kubicka Krystyna

 

 
_dsc9751.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 83 gości 

Statystyka

Odsłon : 625443

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016