StartAktualnościZAJĘCIA Z PANIĄ INSPEKTOR DO SPRAW NIELETNICH

ZAJĘCIA Z PANIĄ INSPEKTOR DO SPRAW NIELETNICH

Dnia 28 kwietnia 2015 roku ( wtorek ) w naszej szkole gościła pani Anna Noworyta- inspektor ds. nieletnich z Komisariatu Policji Bydgoszcz Wyżyny. Przeprowadziła zajęcia z uczniami klasy IV a i V a na temat agresji i przemocy. Podczas spotkania przypomniała i zdefiniowała uczniom takie pojęcia jak : złość, agresja i przemoc, zwróciła uwagę na zasadnicze różnice występujące między nimi. Poruszyła także problematykę odpowiedzialności prawnej za popełniane czyny przez nieletnich. Uczniowie z dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem pracowali na lekcji. Chętnie i trafnie odpowiadali na pytania gościa. Wykazali się dużą znajomością poruszanego tematu.

Opracowała : Iwona Puzio

 
_dsc9753.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 110 gości 

Statystyka

Odsłon : 613411

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016