StartAktualnościREGIONALNY KONKURS HISTORYCZNO - PLASTYCZNY - MAMY LAUREATÓW

REGIONALNY KONKURS HISTORYCZNO - PLASTYCZNY - MAMY LAUREATÓW

5 maja rozstrzygnięto konkurs adresowany do klas 1-3 dla szkół powiatu bydgoskiego. Ideą konkursu pt. " Bydgoszcz moja mała ojczyzna w baśniach i legendach zaklęta" było popularyzowanie tematyki historycznej wśród uczestników oraz budzenie poczucia więzi z rodzinnym miastem Bydgoszczą. Uczennica naszej szkoły Zuzanna Polkowska z klasy III c uzyskała wyróżnienie w kategorii quizu historycznego. Natomiast w kategorii plastycznej  I miejsce zajęła Marcelina Strąpoć z kl. Id a Edwin Bąk również z kl. Id otrzymał wyróżnienie.

Rozdanie nagród odbyło się  w Bibliotece Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.
Serdecznie gratulujemy!

 

Tekst: Sylwia Zarębska, Joanna Rzemek - Błochowicz

 

 
_dsc9737.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 218 gości 

Statystyka

Odsłon : 625176

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016