StartAktualnościPOTYCZKI PRZYRODNICZE KLASY DRUGIE

POTYCZKI PRZYRODNICZE KLASY DRUGIE

6 maja 2015 roku odbyły się Potyczki Przyrodnicze dla klas drugich. Trzyosobowe reprezentacje klas musiały poradzić sobie z rozwiązaniem testu, który zawierał 17 pytań. Najlepiej poradzili sobie uczniowie z klasy IIb. Rozwiązali wszystkie zadania poprawnie i uzyskali maksymalną liczbę punktów- 17. Zawodniczy z klasy IIa i IIc uzyskali z rozwiązanego testu tę samą liczbę punktów i uczestniczyli w dogrywce, z której zwycięsko wyszła drużyna z klasy IIc.

 

 

Końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:

I miejsce - klasa IIb

II miejsce - klasa IIc

III miejsce – klasa IIa

Gratuluję zawodnikom wiedzy przyrodniczej i życzę wielu sukcesów.

tekst: Lidia Gajda - Orlińska

 

 
_dsc9731.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 126 gości 

Statystyka

Odsłon : 624277

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016